OGRODZENIA FRONTOWE GATIGO

Gatigo to najnowszy partner handlowy Germaplan System, z którym współpracujemy w zakresie ogrodzeń frontowych. Ta warszawska firma zaistniała na rynku stosunkowo niedawno, ale już zdąrzyła zdobyć na nim mocną pozycję. Do współpracy z Gatigo skłoniła nas bardzo dobra jakość i solidność wykonania produktów tej marki, a przede wszystkim bardzo kreatywne podejście do projektowanych ogrodzeń. Firma ma w swojej ofercie wiele niepowtarzalnych i oryginalnych wzorów, jakich nie sposób znaleźć w portfolio innych polskich producentów. Modele proponowane przez Gatigo, z pewnością znajdą uznanie wśród klientów, którzy szukają ogrodzenia wyróżniającego posesję spośród innych.

Ogrodzenia frontowe marki Gatigo to produkty idealnie odpowiadających potrzebom użytkowników. Ogrodzenie, według filozofii firmy, ma doskonale wpasować się w przestrzeń życiową, styl i estetykę mieszkańców. Gatigo dostarcza ogrodzenia odpowiednie dla wszystkich rodzajów posesji: prywatnych, a także dla firm, instytucji oraz deweloperów.

Dbałość o jakość obecna jest zarówno na etapie projektowania, jak również, na każdym poziomie produkcji. Wszystkie rozwiązania są wielokrotnie testowane pod względem ergonomii, bezpieczeństwa i trwałości. Inżynierowie budują prototypy produktów i wykonują szereg testów weryfikując założenia koncepcyjne z produktem finalnie trafiającym do klienta. Testy laboratoryjne są wykonywane w wielu cyklach: testy siłowników, zawiasów, punktów mocowań.

Teoretyczny okres eksploatacji trwa aż 1 rok, po czym wszystkie produkty są rozbierane i sprawdzane pod względem zużycia, następnie ponownie montowane i poddawane kolejnym testom, aż do osiągniecia 100 000 cykli, które odpowiadają 10 letniemu okresowi użytkowania w naturze. Jest to etap, w którym projekt techniczny jest korygowany do momentu spełnienia wszystkich założeń konstrukcyjnych.

Testowane materiały instalowane są zarówno w laboratorium, jak i w warunkach realnej eksploatacji i poddawane są stałej obserwacji pod kątem ich zużycia. Po zakończeniu każdego cyklu tworzony jest raport, który zawiera opis wykonanych testów, uwzględniający natężenie ruchu, warunki pogodowe oraz inne czynniki zbliżone do tych, w których funcjonować będzie ogrodzenie frontowe.

Wszystkie modele ogrodzeń frontowych GATIGO zobaczysz w najnowszym KATALOGU tutaj