OGRODZENIA FRONTOWE PLAST-MET

Germaplan System z firmą Plast-Met, jako partnerem handlowym, związany jest od wielu lat. Plast-Met to polska czołówka producentów ogrodzeń. Produkcją systemów ogrodzeniowych zajmuje się od 1988 roku. Jest firmą prywatną ze 100% polskim kapitałem. Najważniejszymi punktami, które wyróżniają tą firmę na tle innych producentów są: duży nacisk, który kładzie na wdrażanie nowych technologii oraz produkcja ogrodzeń tylko najwyższej jakości, z maksymalnym stopniem zabezpieczeń antykorozyjnych.

Technologia w procesach produkcyjnych firmy Plast-Met zakłada zmniejszenie do minimum ilości szkodliwych dla środowiska odpadów. Do produkcji Ogrodzeń Frontowych stosowana jest innowacyjna metoda przenikania. Polega ona na wprowadzeniu profilu pionowego w profil poziomy. Otwór w profilu poziomym wykonywany jest przez maszynę CNC z dużą dokładnością, dzięki tej precyzji wprowadzone profile pionowe same się stabilizują w otworach i nie jest wymagane spawanie wszystkich połączeń.

W czasie cynkowania cynk staje się spoiwem metalowym, który spoinuje wszystkie połączenia i jednocześnie zabezpiecza stal przed korozją. Po cynkowaniu ogniowym powierzchnia jest szorstkowana w celu stworzenia mechanicznych zaczepów dla lakieru. Lakierowanie przez aplikację szwajcarskiej firmy GEMA to technologia doskonałej jakości powłok lakierniczych.

Od 16 lat Plast-Met stosuje w swoich produktach system DUPLEX, dzięki któremu osiągnięty został idealny stopień zabezpieczenia antykorozyjnego ogrodzenia.

Każdy model zamawianego w Germaplan System ogrodzenia, przygotowany jest u naszego producenta według indywidualnych wytycznych oraz wymiarów dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Przed skierowaniem zamówienia na produkcję, nasi klienci otrzymują rysunki, na podstawie, których mogą dokonać porządanych przez siebie korekt, co sprawia, iż finalny produkt w stu procentach spełnia oczekiwania zamawiającego.

Wszystkie modele ogrodzeń frontowych PLAST-MET zobaczysz w najnowszym KATALOGU tutaj