FIRMA

GERMAPLAN System Sp. z o.o.  w formie Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością działa od 2009 roku, częściowo kontynuując tradycje firmy Germaplan działającej od 1999 roku. Jest przedsiębiorstwem technicznym o specjalistycznym profilu.

Naszą domeną jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań i usług technicznych wraz z profesjonalnym doradztwem z zakresu:

Niemal 20 letnie doświadczenie z zakresu kompleksowego zabezpieczania wejść i wjazdów gwarantuje dostarczanie sprawdzonych produktów wysokiej jakości oraz fachowe doradztwo techniczne w zakresie systemowego ogradzania różnorodnych obiektów. Wieloletnia stabilna załoga naszego przedsiębiorstwa z wiedzą i doświadczeniem jest naszym atutem. Profesjonalizm świadczonych usług oraz jakość stosowanych materiałów potwierdzają certyfikaty jakości zgodne z przyjętymi normami Unii Europejskiej oraz liczne realizacje dla klientów różnych segmentów rynku z kraju i zagranicy.

Produkty przez nas dostarczane i montowane  mają zastosowanie do budowania ogrodzeń dla wszystkich typów obiektów i obszarów i są produkowane zgodnie z przyjętymi normami przez Unię Europejską.

 

 

 

Zadowolenie naszych klientów wynika z wielu profesjonalnych umiejętności, co wiąże się z wiedzą wdrożoną w nasze działanie. Doradcy klienta przedstawią ofertę dopasowaną do każdego naszego odbiorcy, dobierając najlepsze możliwe rozwiązania do zastosowania zadawalające każdego inwestora. Montażyści wykonają sprawnie i profesjonalnie swoją prace. Są doświadczonymi wieloletnimi pracownikami i potrafią rozwiązać wszelkie problemy na budowie.

Przedsiębiorstwo jest uzbrojone we wszelkie maszyny i narzędzia profesjonalizujące działanie naszych montażystów do zastosowani w razie konieczności własnego zasilania elektrycznego na budowie włącznie.

Nasi klienci: