NAPĘDY DO BRAM SKRZYDŁOWYCH

Oferujemy automaty:

  • firm NICE, FAAC, MARANTEC, BFT, ROGER oraz innych na życzenie Klienta,
  • do bram o wszystkich wymiarach,
  • z listwą zębatą pod automat, metalową lub winylową, do montażu standardowego
  • na obiekty wszelkiego rodzaju.

TYPY AUTOMATÓW NICE:

NICE WINGO

Nowoczesne, funkcjonalne napędy do bram skrzydłowych, na którą składają się 4 modele: Wingo, Wingo L, Wingo5000 i Wingo24V. Wszystkie posiadają w zestawie centralę sterującą, radioodbiornik i dwukanałowe piloty. W przypadku metalowych słupków dostępne są dwie wersje siłowników do bram o ciężarze do 200 kg – Nice Wingo (do bram o długości skrzydła do 1,8 m) oraz Nice Wingo L (bramy ze skrzydłem o długości do 3 m). Dostępny jest także model Wingo5000 z wydłużonym korpusem do bram o długości skrzydła do 3,5m i ciężarze do 200kg, z możliwością montażu na szerokich słupkach.

NICE WALKY

Siłowniki elektromechaniczne z napędem śrubowym do małych bram skrzydłowych (długość skrzydła do 1,8m i ciężar do 100kg). Doskonały do bram drewnianych i PVC, a także do furtek. Daje możliwość montażu nawet w wąskim narożniku (min 80mm). Niezwykle szybki – potrzebuje tylko 7 sekund na zamknięcie lub otwarcie bramy. Rewolucyjny system połączenia dwużyłowego BLUEBUS.

NICE TOONA

Nowoczesne siłowniki elektromechaniczne do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 3m, do 5m i do 7m, w wersji 230V do użytku przydomowego i 24V do pracy intensywnej. Produkt trzeciej generacji, bardziej odporny na czynniki atmosferyczne. Cicha praca. Rewolucyjny system połączenia dwużyłowego BLUEBUS.

NICE METRO (FAB)

Linia siłowników elektromechanicznych do podziemnego montażu do bram o długości skrzydła do 5m i o ciężarze do 900kg. Bardzo wytrzymałe i łatwe w montażu. W nowszych modelach wykorzystany rewolucyjny system połączenia dwużyłowego BLUEBUS. Kąt otwarcia bramy do 180 stopni (Big-Metronawet  do 360 stopni).

TYPY AUTOMATÓW ROGER:

ROGER BE20/200

Siłownik do bram skrzydłowych z serii E20 Roger Brushless posiadają silnik 24V, są to innowacyjne produkty na rynku automatyki bramowej. Można zastosować je do słupków wąskich, do bram o skrzydłach maks. 2,5 m. Bezszczotkowe silniki zarządzane są poprzez cyfrową elektronikę, która umożliwia pełną kontrolę biegu skrzydeł.

ROGER BH23/282

Siłowniki do bram BH23/282 z silnikiem bezszczotkowym BRUSHLESS 24V idealnie nadają się do bram o szerokich słupkach o maksymalnej długości skrzydła bramy 3 m. Idealnie nadają się do bardzo intensywnego użytkowania (nawet do 1900 cykli dziennie). Siłownik wyposażony jest w dwa ograniczniki mechaniczne, dzięki czemu nie ma konieczności montowania odbojów w podłożu.

ROGER BR21

Automat do bram skrzydłowych do montażu podziemnego, w obudowie ze stali ocynkowanej. Siłowniki do pracy bardzo intensywnej, maks. szerokość skrzydła bramy to 4,5 m, a ciężar to nawet 800 kg! Posiada wewnętrzne ograniczniki mechaniczne w zestawie. Zaletą jest również to, że automat jest niewidoczny, dzięki czemu brama będzie wyglądać bardzo ekskluzywnie.

ROGER LUXO 4BH

Luxo 4BH to automat o nowoczesnym wyglądzie i mocnej konstrukcji, z podwójnymi przekładniami satelitarnymi. Przeznaczony jest do bram ciężkich, do pracy częstej. Posiada silnik na 24V, maks. długość skrzydła 4m. Automat można zamontować na szerokich słupkach.

 

Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego napędu dostosowanego do modelu, wymiaru oraz ciężaru bramy.