NAPĘDY DO BRAM PRZESUWNYCH

Oferujemy automaty:

  • firm NICE, MARANTEC, BFT, ROGER oraz innych na życzenie Klienta,
  • do bram o wszystkich wymiarach,
  • z listwą zębatą pod automat, metalową lub winylową, do montażu standardowego
  • w wersji z automatem zintegrowanym w słupku bramy,  
  • na obiekty wszelkiego rodzaju.

TYPY AUTOMATÓW NICE I ROGER:

 

ROGER BH30/504/HS

Automatyka do bram przesuwnych serii Roger Brushless o bardzo dużej prędkości otwierania i zamykania, nawet 0,44 mm/s, Silnik 24V do bram maks. 500 kg. w wersji z wyłącznikami wyłącznikami magnetycznymi (BH30/504/HS). Doskonale sprawdzają się zarówno na posesjach prywatnych jaki i wspólnotach mieszkaniowych lub firmach (użytkowanie bardzo intensywne, nawet 800 cykli na dobę)

NICE ROBUS

Robus to nowoczesna grupa napędów do bram przesuwnych o ciężarze do 400 kg, 600 kg i 1000 kg. Doskonale sprawdzają się w intensywnej pracy, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem nie tylko  na posesjach prywatnych, lecz również we wspólnotach mieszkaniowych. Zaawansowane technicznie urządzenia pracują szybko i niezawodnie, a dzięki zastosowaniu rewolucyjnej technologii BLUEBUS, charakteryzują się wyjątkowo łatwą instalacją i programowaniem.

NICE ROBO

Grupa napędów do bram przesuwnych o ciężarze do 400 kg lub 600 kg. Doskonałe parametry, siła, estetyczny wygląd to tylko niektóre z ich zalet. Wyróżniają się także niezwykle łatwym montażem, a wodoodporny mechanizm odblokowania awaryjnego zapewnia niezawodność w każdych warunkach. Posiadają mocny, wytrzymały, aluminiowy korpus.

NICE THOR

Nowoczesne siłowniki do bram przesuwnych o ciężarze do 1500kg lub do 2200kg, 230V z wbudowaną centralą sterującą oraz trójfazowe 3x400V z zewnętrzną centralą sterującą. Najlepsze połączenie estetycznego wzornictwa z doskonałymi parametrami technicznymi gwarantującymi niezawodną intensywną pracę. Dla zwiększenia intensywności działania napędy Thor posiadają chłodzony silnik. Wyposażone są także w szereg nowoczesnych funkcji, dzięki którym zautomatyzowanie nawet najcięższych bram nie jest problemem.

 

Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego napędu dostosowanego do modelu, wymiaru oraz ciężaru bramy.