OGRODZENIA FRONTOWE KONSPORT

Współpraca Germaplan System z Konsportem rozpoczęła się w roku 2017. Od tamtego czasu zrealizowaliśmy wspólnie dziesiątki projektów, a zadowolenie klientów z ogrodzeń Konsportu, zamontowanych przez naszą firmę, utwierdziło nas w przekonaniu, iż związanie się właśnie z tym partnerem w zakresie produkcji ogrodzeń frontowych, było doskonałym posunięciem.

Marka Konsport funkcjonuje na rynku od ponad 25 lat. Ugruntowana pozycja na rynku polskim oraz europejskim osiągnięta została dzięki wprowadzaniu zaawansowanych technologii oraz ciągłej pracy nad doskonaleniem procesów produkcyjnych. Decydując się na ogrodzenie z Konsportu, możemy być pewni, że otrzymamy idealny produkt, bezkonkurencyjny jakościowo, jak również bardzo atrakcyjny wizualnie. Najwyższą klasę systemów ogrodzeniowych Konsportu potwierdza system gwarancyjny. Poza standardową, dwuletnią gwarancją na wszystkie swoje produkty, firma udziela dodatkowej gwarancji na powłokę lakierniczą, która wynosi 5 lat.

Wysoką jakość produktów marki Konsport potwierdzają pozytywne opinie przyznane przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów, dzięki którym firma, jako jedna z nielicznych zajmuje się produkcją materiałów wykorzystywanych na potrzeby zabezpieczeń infrastruktury drogowej i kolejowej.

Germaplan System jest jedynym w województwie lubuskim i jednym z ośmiu w Polsce, dystrybutorem premium marki Konsport.

Wszystkie modele ogrodzeń frontowych KONSPORT zobaczysz w najnowszym KATALOGU tutaj