OGRODZENIE FRONTOWE - TRAWERTYN PLUS

Ogrodzenie Frontowe Trawertyn Plus - Nowoczesny Wzór Ogrodzenia Poziomego.

Niekonwencjonalna konstrukcja, ciekawy design oraz maksimum prywatności to cechy nowej koncepcji projektantów Plast-Met.

W porównaniu do klasycznej wersji modelu Trawertyn zlikwidowano przerwy pomiędzy lamelami, wypełniając je kształtownikiem. Ogrodzenie dostępne jest w dziesięciu standardowych kolorach RAL, możliwe jest zamówienie dodatkowych kolorów na specjalne zamówienie.

OGRODZENIE ŻALUZYJNE - BERYL

Nowy wzór ogrodzenia żaluzyjnego przygotowany przez firmę Plast-Met.

Konstrukcja wykonana jest z wysokiej jakości blachy w formie żaluzji. Zabezpieczenie antykorozyjne w sprawdzonej i znanej z innych modeli ogrodzeń Plast-Metu technologii DUPLEX gwarantuje trwałość na długie lata.

 • Przęsło proste Beryl - szer. max. do 2500 mm
 • Brama dwuskrzydłowa - szer. max. do 5500 mm
 • Brama przesuwna - szer. max. do 6000 mm

GRILL PALENISKO OGRODOWE

Pomysłowe urządzenie do każdego ogrodu, mogące pełnić zarówno funkcję małego, bezpiecznego ogniska, jak i zwykłego, ogrodowego grilla. Palenisko wyposażone jest w wygodny uchwyt oraz kółka, co pozwala na bezproblemowe przemieszczanie go po całej działce. Ruchoma szuflada pozwala w łatwy sposób pozbyć się popiołu. Dodatkowym wyposażeniem paleniska jest zdejmowany grill, a także dwuczęściowy,  obrotowy ruszt wykonany ze stali nierdzewnej. Daje to możliwość przygotowania potraw, jak na zwykłym grillu, jak również, po rozpaleniu ognia w urządzeniu, upieczenia kiełbasek, jak nad klasycznym ogniskiem. Nowoczesny design, przy jednoczesnej dbałości o szczegóły wykończenia, sprawia, że poza walorami praktycznymi, urządzenie stanowi ciekawy i estetyczny dodatek upiększający posesję. Palenisko wyprodukowane jest z materiałów wysokiej jakości, co przy masywnej i stabilnej konstrukcji, czyni go odpornym na wszelkie zniszczenia i gwarantuje użytkowanie przez długie lata.

Dane techniczne:

 • Wymiary: 800x500x500 mm,
 • Waga 42 kg,
 • Kolor RAL 9005,
 • Rodzaj stali paleniska: blacha czarna 2 mm S235JR + N (1.0038) DIN EN 10025-2,
 • Rodzaj stali rusztu: Stal nierdzewna materiał AISI 304,
 • Rodzaj rusztu: z płynną regulacją, obrotowy.

AKCESORIA OGRODZENIOWE

Invisible Post Box to "niewidzialna" skrzynka na listy. Nowe, praktyczne rozwiązanie, które dyskretnie wkomponowuje się w ogrodzenie nie niszcząc ogólnego efektu wizualnego. Skrzynka pasuje do modelu P82, a także P102. Mocuje się ją na stałe do furtki lub przęsła ogrodzenia w taki sposób, że od frontu widoczny jest tylko element, do którego wrzucane są listy. Zamówić ją można tylko i wyłącznie z wybranym elementem modelu ogrodzenia, z którym jest kompatybilna. Invisible Post Box, na życzenie, może zostać pomalowana na taki sam kolor RAL, jak kolor ogrodzenia.

Wymiary skrzynki to: 500x310x125 mm (wysokość, szerokość, głębokość)

OGRODZENIA ŻALUZYJNE

Nowy wzór - ogrodzenie żaluzyjne PS 004

Modernistyczna koncepcja doskonale komponująca się z najnowszymi trendami architektonicznymi. Perfekcyjne wykonanie oraz zastosowanie materiałów najwyższej jakości zadowoli najbardziej wymagających klientów. Przęsła ogrodzenia przypominające żaluzje zapewniają maksymalny poziom prywatności dla każdej posesji. Dzięki zastosowanej technologii udzielamy wieloletniej gwarancji antykorozyjnej. Wiele dostępnych kolorów RAL, niepowtarzalny design, różnorodne opcje dodatkowe, blacha ALUZINC i malowanie proszkowe to główne cechy ogrodzenia żaluzyjnego PS 004.

 • Maksymalna szerokość przęsła: 3000 mm,
 • Dostępne wysokości: 140 mm-2030 mm.

OGRODZENIA WYCINANE LASEROWO

Nowość w naszej ofercie - ogrodzenie laserowe PB 001.

Przęsło ogrodzenia wykonane jest z 2 mm blachy, ocynkowanej ogniowo i lakierowanej proszkowo. Precyzyjne nacięcia wykonane są laserem o wysokości 15 mm. Świetna jakość użytych materiałów zapewnia ponadprzeciętną odporność antykorozyjną. Ogrodzenie, na życzenie klienta, może zostać wyposażone w szeroki wachlarz opcji dodatkowych. Dostęne jest w ośmiu standardowych kolorach według palety RAL. Oryginalny design zadowoli z pewnością osoby, które chciałyby, aby ogrodzenie ich posesji wyróżniało się na tle innych rozwiązań.

 • Maksymalna wysokość przęsła: 1420 mm
 • Maksymalna szerokość przęsła: 2920 mm

OGRODZENIE TRAWERTYN

Najnowszy model ogrodzenia poziomego charakteryzujący się nieszablonowym designem. Efektowny wygląd w połączeniu z lekkością i zwiększeniem prywatności to oferta dla osób poszukujących własnego stylu. Do wyboru w dwóch wariantach: OGRODZENIE TRAWERTYN 200/P-10 oraz OGRODZENIE TRAWERTYN MX 200/P-10.

OGRODZENIE MALACHIT

Seria NOF MALACHIT. Do wyboru w trzech alternatywnych opcjach:

 • Ogrodzenie Malachit 60/P-40 - kształtownik o wysokości 60 mm z przerwą 40 mm
 • Ogrodzenie Malachit 80/P-40 - kształtownik o wysokości 80 mm z przerwą 40 mm
 • Ogrodzenie Malachit 100/P20 - kształtownik o wysokości 100 mm z przerwą 20 mm.

LAMPY LED

Produkt, opracowany i opatentowany przez firmę Plast-Met. Lampy LED znajdują idealne zastosowanie do użytkowego i dekoracyjnego doświetlania posesji, ogrodów, alejek, podjazdów, tarasów, parkingów. W ofercie znajdują się lampy LED na słupki o profilach od 80x80 do 140x140 mm, wykonane są ze stali, która jest cynkowana ogniowo oraz malowana proszkowo. Solidna konstrukcja oraz najwyższej klasy zabezpieczenie antykorozyjne gwarantuje wieloletnie funkcjonowanie lampy, przy zachowaniu jej wizalnych walorów.

UWAGA - LAMPY LED SPRZEDAWANE SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE W KOMPLECIE Z OGRODZENIAMI PLAST-MET!

 

CENTERBOX

Pierwszy na rynku słupek wielofunkcyjny CENTERBOX. Nowoczesny element ogrodzenia o jednolitej i spójnej konstrukcji zawierający w sobie trzy komponenty:

 • miejsce na domofon/wiedodomofon
 • skrzynkę na listy
 • miejsce połączeń obwodów automatyki z łatwym dostępem dla serwisanta.