OGRODZENIE TRAWERTYN

Najnowszy model ogrodzenia poziomego charakteryzujący się nieszablonowym designem. Efektowny wygląd w połączeniu z lekkością i zwiększeniem prywatności to oferta dla osób poszukujących własnego stylu. Do wyboru w dwóch wariantach: OGRODZENIE TRAWERTYN 200/P-10 oraz OGRODZENIE TRAWERTYN MX 200/P-10.

OGRODZENIE MALACHIT

Seria NOF MALACHIT. Do wyboru w trzech alternatywnych opcjach:

  • Ogrodzenie Malachit 60/P-40 - kształtownik o wysokości 60 mm z przerwą 40 mm
  • Ogrodzenie Malachit 80/P-40 - kształtownik o wysokości 80 mm z przerwą 40 mm
  • Ogrodzenie Malachit 100/P20 - kształtownik o wysokości 100 mm z przerwą 20 mm.

LAMPY LED

Produkt, opracowany i opatentowany przez firmę Plast-Met. Lampy LED znajdują idealne zastosowanie do użytkowego i dekoracyjnego doświetlania posesji, ogrodów, alejek, podjazdów, tarasów, parkingów. W ofercie znajdują się lampy LED na słupki o profilach od 80x80 do 140x140 mm, wykonane są ze stali, która jest cynkowana ogniowo oraz malowana proszkowo. Solidna konstrukcja oraz najwyższej klasy zabezpieczenie antykorozyjne gwarantuje wieloletnie funkcjonowanie lampy, przy zachowaniu jej wizalnych walorów.

CENTERBOX

Pierwszy na rynku słupek wielofunkcyjny CENTERBOX. Nowoczesny element ogrodzenia o jednolitej i spójnej konstrukcji zawierający w sobie trzy komponenty:

  • miejsce na domofon/wiedodomofon
  • skrzynkę na listy
  • miejsce połączeń obwodów automatyki z łatwym dostępem dla serwisanta.

ROX600/ROX1000

Nowy siłownik do bram przesuwnych o ciężarze bramy do 600 kg (ROX600) lub do 1000 kg (ROX1000). Aluminiowy odlew korpusu i dźwigni wysprzęglenia gwarantują dużą trwałość siłownika. Przekładnia na łożyskach kulkowych zapewni cichą pracę. Nice Rox to niezawodny napęd do bram, bardzo odporny na wszelkie uszkodzenia.

BH30/504/HS

Nowy, bardzo szybki i wytrzymały produkt od Roger Technology. Napędy z serii HS to idealna propozycja dla klientów ceniących sobie czas i niezawodność działania.